Zadejte Email pro odebírání novinek

Běh naděje 2015

Běh naděje ve všetatském parku,
běh, běh…., „ale nám se nechce běhat“, slyšeli jsme při vyvěšování plakátků a zvaní na tuto akci.
Vysvětlovali jsme, že je to jenom symbolický běh, žádný závod.
A tak jsme všem příchozím vysvětlovali a ani jsme nestačili fotografovat dění kolem.
Možná by se sešlo více skutečných závodníků-musí o tom pro příští rok Přívorské ženy a RC Všetaty Přívory- spolky, které tuto akci pořádali již v loňském roce, zapřemýšlet.
Velice děkujeme všem, kteří 29.8. do všetatského parku přišli. Na podporu léčby onkologicky nemocných dětí přispělo 48lidí –hodně dětí -v částce Kč 3380,-.
Každý kdo přišel,si proběhl nebo prošel vyznačenou trasu parkem. Děti si pohrály při házení na
kolíky ,do košíků a zkusily si discgolf. V sokolovně neúnavně zdolávaly Opičí dráhu a v RC nabízela paní Jiřinka Lukešová ukázku hudebního kroužku.
Jen na výuku latinsko-amerických tanců niikdo nepřišel. Ženy měly zájem, ale mužů bylo málo. Proto je také úspěšně naplněn v RC kurz Latino tance pro ženy.
RC Všetaty-Přívory nabízí bohatý program pro děti i dospělé a Přívorské ženy oživují tradice.
Masopust, Čarodějnice a teď na podzim 17.října bude v přívorské sokolovně Posvícenské posezení s harmonikou. Příjďte ochutnat domácí koláče, popř. se sami zapojte do soutěže o nejoriginálnější koláč…3.října. vystoupí v bývalém kinosále ve Všetatech divadelní spolek Havlíček z Neratovic s představením Odjezd nejistý - to je malá část nabídky . Věříme, že se lidé budou scházet a zase za rok přispějí na Běh naděje. Těšíme na setkání .

Za Přívorské ženy napsala Marie Chvátalová
24.09.2015 20:19:21
privorske.zeny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one